Послуги індивідуально дозиметричного контролю

Служби індивідуального дозиметричного контролю використовуються для перевірки кількості радіації, якій піддається людина, гарантуючи, що вона не отримає більше за встановлену ​​межу.

ідк

Використання сучасних методів перевірки

Широкий спектр дозиметричних послуг

Отримання точних даних за короткий час

Оперативна фіксація показників в базі

Опис послуги

Послуга індивідуального дозиметричного контролю заключається у вимірюванні та контролю рівня радіаційного опромінення людей та забезпечення індивідуальних обмежень по дозі залежно від потреб людини. Це включає визначення найкращого захисту для типу роботи людини і розробку індивідуального плану з мінімізації або запобігання будь-якого надмірного впливу.
Послуги індивідуального дозиметричного контролю зазвичай пропонують лікарням, університетам, провайдерам ядерної медицини, дослідницьким організації, а також відвідувачам зони відчуження. Саме тому обов’язковою умовою є ​​створення дозиметричної карти, яка включає інформацію про радіацію на різних територіях. Ця карта повинна включати інформацію про те, скільки часу людина може провести у певній області, не піддаючись небезпечним рівням радіації.

Відтворити відео

Етапи надання послуги

Етап 1

Отримання та опрацювання заявки на індивідуальний дозиметричний контроль

Етап 1

Після отримання заявки, працівники зв'язуються із замовником для уточнення інформації (мета перевірки, місце та час). Перед виїздом обов'язково перевіряється справність вимірювальних приладів.

Етап 2

Виїзд бригади до місця перебування Замовника (лікарня/інститут/підприємство тощо)

Етап 2

В залежності від потреби, бригада проводить дозиметричний контроль за місцем замовника. В разі, коли ІДК необхідний для відвідувачів зони відчуження, працівники ДСП "Екоцентр" видають для них спеціальні накопичувачі радіації, які необхідно носити із собою під час екскурсій.

Етап 3

Отримання та обробка результатів перевірки

Етап 3

За допомогою спеціальних приладів здійснюється оцінка радіаційного стану. Кінцеві показники фіксуються в базі та передаються замовнику або пожежникам, працівникам ЧАЕС та екскурсоводам (в разі екскурсійного відвідування зони відчуження).

Замовити послугу

Контакти